gebze kurye
GEBZE KURYE tkla arama yap

Kurye

Kocaeli Gebze bölgesinin hızla gelişmesi ve iş imkanlarının artması ile zaman içinde kurye ihtiyacı doğmuştur. Kocaeli'nde yer alan Şekerpınar, Gebze, Çayırova, Darıca, Dilovası organize sanayi bölgesi, İzmit bölgelerinde birçok firma aktif olarak çalışmalarını sürdürmekte ve günün her anı kurye talep ederek gönderileri adrese ulaştırmaktadır. Son yıllarda gerek artan iş sahaları ve gerekse de aynı doğrultuda artan yerleşim alanları ile Gebze yükselen bir değer olarak dikkat çekmektedir.

Kurye talep ederek gün içerisinde ki iş yoğunluğunuzu hafifletmek isterseniz bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde yoğun İstanbul trafiğinin olması gönderilerinizi zamanında ulaştırmamızı engelleyememektedir. İş yoğunluğunuzdan kaynaklı olarak gönderileri kurye talep ederek göndermek isterseniz bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde standart kurye isterseniz gönderilerinizi gün içinde 180 saat içinde adrese ulaştırmaktadır.

Hızlı Kurye Mi Lazım?

Bizlere normal gönderim kurye hizmeti için hafta içi 08:00 ve 17:00 saatleri arasında ulaşarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. İş saatlerini aşan durumlarda ise gece kurye hizmeti ya da daha geç saatlerde nöbetçi kurye hizmetini sizlere sunuyoruz. Fiyatlandırma için bize ulaşarak çağrı merkezinden fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Zaman Ve Mesafe Fark Etmez…

Kurumsal firma gönderileri olsun ya da bireysel gönderiler olsun, ulaşmasını istediğiniz her türlü paketi, uzman çalışanlarımız ile adrese teslim ediyoruz. Arabalı kurye hizmetini, motorlu kurye hizmetini sunan çalışanlarımızın taşıyamayacağı durumlarda kullanarak, hacimli gönderilerinizi de adrese ulaştırıyoruz. Yoğun İstanbul trafiğinde zaman zaman acil evrak ya da paket gönderi işleriniz olabilir. Bu gönderileri nasıl adrese zamanında ulaştıracağınızı düşünmenize gerek kalmanıza gerek yok.

Bize Ulaşın Ve Kurye Talep Edin

Günün her saati kurye hizmeti sunan firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmakta ve gönderilerinizi zamanında adrese teslim etmektedir. Müşteri temsilcimizi arayarak kurye talep ettiğinizde kısa sürede adresinize ulaşan çalışanlarımız en kısa sürede gönderileri direkt olarak adrese sevk ediyor. Sizde hizmet kalitemizden yararlanarak kurye hizmeti almak isterseniz bize 7/24 ulaşabiliriniz.