Anasayfa

Motorlu Kurye: Motorlu Kurye’de 20 yılı aşkın Motorlu, Arabalı, Gece, Acil, Vip Kurye hizmetini vermekteyiz.

Motorlu Kurye hizmeti: Siz değerli müşterilerimiz günümüzde yoğunlaşan taşımacılık hizmetini en kolaya indirmekte görevliyiz. Kullandığmız Motorsikletle sizlerin göndermek istediği evrak ve ebatına göre kolilerinizi ulaştırmak istediğiniz yerlere en güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktayız. Gebze Kurye olarak bizler Gebze’de iş imkanların çalışma olanakların ve kurulmuş olan sanayileşmede evrak ve paket gönderiminin yoğun olduğu bu çağda sizlere Motorlu Kurye olarak en iyi fırsatları sunuyoruz.

Arabalı Kurye: Arabalı Kurye hizmetinde amacımız ; Motorlu Kuryelerimizin taşıyamıyacağı büyük koli ve paketlerinizde Motorsikletlerimize sığamıyacağı için Arabalı Kurye ekiplerimiz devreye girer. Arabalı Kurye hizmetinde fiyatlarımız Motorsikletli Kurye fiyatlarına göre 3.5 kat fazla fiyattadır. Gönderilerinizi günümüzde olan trafik şartlarına göre Arabalı Kurye ekiplerimiz bu trafik sorununu göze almadan 3.5 saat ile 4 saat arasında teslimatını yapar.Bizlere telefon adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye: Acil Motorlu Kurye hizmetinde gönderilerinizi 1.30 saat içerisinde alım teslimatını yapmaktayız. İstanbul ve Kocaeli ( Gebze) illerimizin her bölgesinde bekleyen Kurye arkadaşlarımız hazır beklemekte olup şirketimizin çağrı bölümünden aldıkları adreslere eş zamanlı gönderilerinizi alıp teslimatını yapmaktadır. Motorsikletli Normal Kurye fiyatlarına nazaran 2 kat fazla fiyat vermekteyiz. Bunun nedeni sizlere ayırmış olduğumuz Kuryelerimizi sizlerin Kurye çağırmasıyla hemen ve hızlı olarak sizlerle ilgilenmesidir. Bu zamanda yoğunlaşan ve önemli hale gelen trafik sorununu Acil Kurye hizmetiyle son vermekteyiz.

Express Kurye: Express Kurye hizmeti siz değerli özel müşterilerimize sağladığımız en önemli ve hızlı hizmetlerimizden biridir. Sadece hız konusunda önem vermemekteyiz. Bunların yanı sıra sizlerin gönderilerinizi güvenli bir şekilde alım teslimatını yapmaktayız. Şirketimizin en önemli konu olarak gördüğü Express Kurye hizmetleri son derece önem arz ettiği Kurye seçeneklerimizdir. 7/24 saat Kurye hizmetinde sizlerin memnun olacağı iş imkanını ortaya koymaktayız. Gebze ilimizde bu görevi %100 yapmakla yükümlüyüz. Bizlere Telefon adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Vip Kurye: Vip Kurye seçeneğinizde Kurye’nizi siz belirleyin ve şirketinize ve şahsınıza özel Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye ekiplerimiz sizler için hazır hale geçsinler. İstanbul ve Gebze ilinde hazır halde bekleyen Kuryelerimiz 75 ile 120 dk içerisinde sizlerden alıcağı evrak ve kolilerin alım teslimatını yaparlar. İstenilen adrese en yakın Kuryelerimizi sizlere yönlendirip işlerinize yardımcı olmakla yükümlüyüz.

Kurye gönderilerinizi sizlerin telefonlarına yada mail adresinize göndererek bigilendirme yapmaktayız.

Bu hizmetden yararlanmak için bizlere sitemizden ve ya Telefon adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Gece Kurye: Günümzüde çoğalan çalışma prensiblerimizden biri ise çalışma saatlerimizdir. Bu düzenle çalışma saatlerimizin bitişi akşam 18:00 ile 19:00 arasında bitiş göstermektedir. Bu akşam saatlerinden sonra göndermek istediğiniz koli ve paket servislerinde Gece Kuryelerimiz iş başında . Sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için Gece Kurye ekiplerimizde Arabalı ve Motorsikletleri Kurye arkadaşlarımız hazır halde bulunurlar. Ve Müşterilerimizin tek telefonu ile alım teslimatını yapmaktadırlar.