Avcılar Kurye

Avcılar Moto Kurye

Tecrübeyi ve güvenilir kuryecilik anlayışını daima yansıtan ve kurye servisi hizmeti ile muaddileri içerisinde kalitesini daima koruyan İstanbul moto kurye artık sizlerle. Tıklım tıklım ve trafiği hiçbir zaman azalmayan büyük İstanbul şehrinde tüm paketlerinizi, kargolarınızı ve belgelerinizi en doğru şekilde muhafaza ederek sahiplerine ulaştırıyoruz.

Aynı zamanda saatler ile yarıştığınız anlarda acil kurye hizmetimiz ile kargolarınızı size yâda göndereceğiniz yerlere daima doğru bir şekilde ulaştırıyoruz. Sektör de bulunan diğer firmalara göre oldukça hızlı ve aktif bir moto kurye anlayışı olan İstanbul Moto Kurye sayesinde gözleriniz hiçbir zaman arkada kalmayacaktır.

İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerinde kurye servisi hizmeti ile sizlere engin tecrübemiz ile gerçek anlamda yardımcı olarak, kuryecilik anlayışının tüm doğrularını sizlere gösteriyoruz.

Bugüne kadar 1800’e yakın müşterimizin söylemleri ve büyük markaların bizimle olan çalışmaları doğrultusunda sizlere gerçek iddaalı bir kurye servisi hizmet vermekteyiz.

Özellikle 10 yıllık sağlam referanslar ile dolu tecrübemiz sayesinde kendimize güvenimiz tam ve bu sayede size vereceğimiz hizmetlerimiz de o kadar kaliteli olacaktır.

Güler yüzlü ve samimi kuryelerimiz ile günün en sıkıcı anlarında bile kargolarınızın hiçbir şekilde zarara uğramadan yerlerine ulaşacağının teminatını daima veriyoruz.

8 farklı alanda, 6 büyük araç filomuz ile acil kurye hizmetimiz sayesinde kargolarınızı tam zamanında yerlerine ulaştıracağımız konusunda ve moto kuryelerimizin doğru çalışma prensipleri ile kaliteli hizmet vereceğimiz konusunda kesinlikle tatmin olacaksınız

Ayrıca İstanbul şehrinin tamamına verdiğimiz hizmetin yanı sıra, tüm ilçelerinin en ücra köşesinde ki mahallerine bile kurye servisi hizmetimiz her zaman olacaktır. Buna istinaden Avcılar ilçesine bağlı olan mahallerde de moto kurye ve acil kurye hizmetlerimiz daima olacaktır.

Avcılar İlçesi Adına Hangi Mahallelerde Hizmet Vereceğiz?

Tecrübemiz doğrultusunda sizlere sağladığımız güven ile girip çıkacağımız ilçelerin yâda mahallelerin kesinlikle bir sınırı yoktur. Özellikle Avcılar ilçesinde bulunan aşağıda belirtilmiş olan tüm mahallerde kurye servisi hizmetimiz daimi olacaktır. Bu mahalleler ise şu şekildedir;

Üniversite Mahallesi
Tahtakale Mahallesi
Yeşilkent Mahallesi
Ambarlı Mahallesi
Cihangir Mahallesi
Deniz Köşkler Mahallesi
Firuzköy Mahallesi
Gümüş Pala Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
Merkez Mahallesi