Gebze Kurye

Gebze kurye , başta İzmit kocaeli gebze İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. İstanbul kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Gebze moto kurye olarak hizmet verdiğimiz noktalardan biri de Gebze’dir. Gebze sanayi şehri olmasından dolayı nüfus olarak birçok ilden büyüktür. Nüfus olarak kalabalık olmasına rağmen yüz ölçümü olarak küçük bir şehirdir. Yollar küçük, sanayi çok, insan sayısı bakımından birçok ilden kalabalık… İşte bu nedenler hepsi birleştiği zaman bir hayli trafik ve trafikten doğan ulaşımda aksamalar, işlerin daha uzun zamanda halledilmesi gibi olumsuz etkiler olmaktadır. İstanbul Moto Kurye ekibi olarak acil kurye işlerinin halledilmesi gerektiği zamanlarda deneyimli motosiklet kullanan ekip arkadaşlarımızla bu işlemleri daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Kocaeli ve İstanbul’un tamamına hizmet vermekte olan İstanbul Moto Kurye 10 yıllık tecrübesi, 1800’den fazla memnun müşterisi ile sizin işlerinizi kısa sürede yapılmasını sağlıyor. İstanbul Moto Kurye’nin sunmuş olduğu acil kurye hizmetlerinden yararlanan bazı önemli firmalarda vardır. Kurye servisi hizmetimizden yararlanan firmalar: Beko, Indesit, Bosch, Arçelik, Baymak, Miele ve Mitsubischi Elektric gibi dünyaca ünlü bazı firmalar İstanbul Moto Kurye’nin sağlamış olduğu kurye hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Gebze’nin mahalleleri olan: Adem Yavuz, Arap çeşme, Balçık, Barış, Beylikbağı, Yenikent, Eskihisar, İstasyon, Denizli, Gaziler, Güzeller, Hacı Halil, İnönü, Köşklü çeşme, Yavuz Selim, Mevlana, Kirazpınar, Muallimköy, Cumhuriyet, Mustafapaşa, Sultan Orhan, Tatlı Kuyu, Osman Yılmaz vs. gibi Gebze’nin bütün mahallelerinde acil kurye hizmetine ihtiyaç duyan herkes İstanbul Moto Kurye’ye ulaşım sağlayarak moto kurye servisi hizmetlerinden yararlanabilirler.

Kaliteli araçlarımız ve araç kullanımında usta motosiklet ekibimizle sizlere, kaliteli, hızlı, güvenilir, sağlam kurye hizmetlerini yapmaktadır. Gebze’nin hangi mahallesinde olursanız olun bizlere internet sitemize girerek, telefonla arayarak, sosyal medya ile mesaj ve mail yoluyla yazarak ulaşabilirsiniz. Bu yollarla bizlere ulaştığınız takdirde hiç vakit kaybeden moto kurye ekibimiz kurye hizmetimizden faydalanmanız için yola çıkacaktır. Sizden teslim alınan ürünleri ya da belgeleri en hızlı biçimde trafiğe takılmadan ulaşılması gereken yere ulaştıracaktır. Sizin de acil işiniz çıktıysa hiç vakit kaybetmeden işinizin halledilmesi gerekiyorsa İstanbul Moto Kurye ile iletişime geçin acil moto kurye hizmetlerimizden yararlanın.