gebze kurye hakkımızda

Hakkımızda

Gebze kurye kurulduğu günden bu yana sektörde yenilikleri takip ederek müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamış ve  tam 20 yıldır kurye sektöründe faaliyetde bulunmaktadır. Gönderilerinizin güvenliği kurye firması ile doğrudan ilişkili olduğu için Gebze Kurye siz değerli müşterilerimize sloganımızı tekrar ediyoruz. 20 Yıldır güven taşıyoruz. 

İstanbul'da gün geçtikçe artan trafik sorunu, Gebze'deki firmalarıda doğrudan etkilemektedir. Birçok firmanın merkezinin bulunduğu İstanbul, önem arz eden gönderileriniz için ulaşılması zor bir alan olmuştur. İşte bu noktada Gebze Kurye sizlerin çözüm ortağı olarak problemleri ortadan kaldırmaktadır. Moto Kurye'lerin trafikten kolayca sıyrılabildiği bir ortamda müşterilerimizin bu farkı yaşamasını sağlıyoruz.

Canla başla çalışan Motorlu Kuryeler, trafik riskini göze alarak yaptığı bu şerefli meslekde yağmur, çamur, kar, soğuk demeden önem arz eden kan,organ vb. tıbbi malzemeler, evraklar ve daha aklınıza gelebilecek birçok alanda ekonomiyi ve insan hayatını desteklemektedir. Gebze kurye zamanınızın ne kadar önemli olduğunu farkında olarak 20 yıldır hizmet vermekte ve vermeye devam edecektir.