Hizmetlerimiz

Gebze Motorlu Kurye

Express Kurye hizmeti yine motorlu kurye ekiplerince gerçekleştirilen daha acil kurye gönderileriniz için kullanabileceğiniz kurye gönderim türüdür.

Express Kurye gönderimlerinizde kurye ekiplerimiz sadece sizin gönderinizi gerçekleştirmek için hareket eder ve başka hiçbir adrese uğramaz.

Bu gönderim tipinde maksimum teslimat süresi 45 dakikadır.

Express Kurye hizmeti size özel olarak verilen bir hizmet olduğundan gönderilerinizin en yüksek dikkatle ve süratle yerlerine ulaştırılır.

Gönderiniz var ama zamanınız az hemen arayın ekspres kurye hizmetiyle tanışın. express Kurye gönderim ücretleri normal kurye gönderim ücretinin iki katıdır.

Gebze ARABALI GÖNDERİ

Arabalı Kurye hizmeti moto kurye ekiplerinin taşımasının mümkün olmadığı büyüklükte koli veya paketler için uygun araçlarla gerçekleştirilen teslimat şeklidir.

Arabalı Kurye hizmeti de yine aynı gün teslimat esasına dayanır teslimat süresi mesafe ve trafik şartlarına göre değişebilir.

Arabalı Kurye gönderimleri motorlu kurye fiyat listesinin 4 katıdır.

Arabalı Kurye ile her türlü gönderiniz yapılır evraklarınız değerli eşyalarınız büyük hacimli gönderileriniz vb. araçlı kurye evraklarınız firmamızdan gönderilen bir araçla evrağınız sizin firmanızdan teslim alınır ve direkt olarak evrağınızın teslim olacağı adrese götürülüp evrağın teslimatı yapılır.

Arabalı Kurye fiyat tarifesi moto kurye fiyatının 4 katıdır. Ancak 150 kg yada 250 desiden (uzunluk 130 cm 80 yükseklik veya genişlik sınırı vardır) bu tüm kurye firmalarında geçerli olmaktadır gereğinden fazla büyük ve ağırlık bakımından daha fazla ağır olan gönderilerin ücreti araçlı kurye söförü tarafından belirlenir.

Gebze UÇAK KARGO

Gebze Uçak Kargo şehirdışına acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için Uçak Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Dosya ve paketler için teslimat sürelerinin 5 saat olduğu, hava taşımacılığına müsait illerimizde, Uçak Kargo Hizmetimizle bu süreyi sizin için 3 saate indiriyoruz.

Gönderilerinizin daha hızlı teslim edilebilmesi için gönderinizin hazır olacağı saatten en az 1-2 saat önce haber vermeniz organizasyonun daha sağlıklı olmasını sağlıycaktır.

Uçak Kargo Hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgiyi şubelerimizden yada 0532 733 37 07 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz.

Gebze Uçak Kargo yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi güvenle taşımaktadır.Uzman kadrosu ile size en yakın hizmet sağlayıcısıdır.

Size en ekonomik hizmeti verebilmemiz gönderinizin ebatlarını verip kg ağırlığını müşteri temsilcimizle paylaşmanız gerekmektedir.

Bu bilgiler size yardımcı olan görevlimizin size en ekonomik tutarı çıkarmasında rol sağlıycaktır.

Gebze Uçak Kargo taşımacılığı özellikli bir taşımacılık türüdür. Uzun mesafeler arasında küçük hacimli ve kıymetli kargoların taşınmasında sıklıkla kullanılmaktadır.

Uçak kargo taşımacılığının en büyük avantajı, süratli teslimat yapılmasıdır.

Ancak birim taşıma maliyetleri diğer taşıma türlerine göre daha yüksek seviyededir.

Çünkü müşteri istek ve ihtiyaçlarının değişmesi sonucunda gönderiler artık müşterinin kapısına kadar bırakılmaktadır.

Sektöre hâkim olan bu yeni perspektif, lojistik firmaların müşterisine sunduğu hizmet çerçevesini de genişletmektedir.